שרותי שאטל בורשה

העברות משדה תעופה

הקסם של ורשה מחכה לנוחתים בשדה התעופה הסמוך לעיר – אם הם יצליחו לבצע בקלות את המעבר משדה התעופה למרכז העיר. לכאורה יש לא מעט דרכים לעשות את זה. בשדה התעופה, הנקרא על שמו של המלחין הנודע שופן, יש מספיק אפיקי תחבורה ציבורית: בשדה תמצאו קווי אוטובוס, רכבת וגם מוניות. הבעיה היא שההתניידות בהם עלולה להיות מורכבת, בטח אם לוקחים בחשבון את הקושי למצוא את הדרך הנכונה והפשוטה ביותר להגיע למלון, או את הסרבול בעלייה על רכבים עמוסים כאלה עם המזוודות.

שירותי שאטל משדה התעופה של ורשה או ממנו יכולים להפוך את החיים שלכם לפשוטים פי כמה. 

שרותי שאטל בורשה

אז למה להזמין שאטל?

הזמנה של שאטל נראית בנקודת ההתחלה יקרה יותר מאשר אוטובוס או רכבת (ברוב המקרים), אבל הדעה הרווחת היא ששדרוג חוויית הנסיעה שווה את המחיר. הנקודה הראשונה היא שהשאטל מאפשר לכם לחסוך זמן וגם כאבי ראש, שהם מנת חלקם של רבים המגיעים למדינה זרה. לא תצטרכו לנסות לתכנן מסלול עד למלון בעצמכם, כאשר הנהג יקבל מכם את כל הפרטים ויעשה את הדרך שלהם בצורה ישירה ונטולת סיבוכים.

בנוסף המחיר עצמו הוא סופי ואינו כולל "הפתעות" שליליות, מיסים ועמלות. המחיר הלא כל כך גבוה כולל בתוכו גם אינטרנט אלחוטי הזמין ברכבים (בו ניתן להתעדכן בכל מה שקרה בזמן שהייתם באוויר) ובקבוק מים הניתן לכל נוסע. הרכבים הם ממוזגים, נוחים ומותאמים למספר הנוסעים מבחינת הגודל שלהם. הנהגים עצמם הם דוברי אנגלית, כך שהתקשורת איתם היא אפשרית – שוב, דבר שאינו מובן מאליו תמיד.

רצוי להזמין באינטרנט

יש מקרים בהם ניתן להסתדר גם בלי שמבצעים הזמנה מראש, אבל אנחנו ממליצים לכם בפה מלא לא להשאיר דבר ליד המקרה. את ההזמנה של שאטל משדה התעופה של ורשה ניתן לבצע כיום בקלות ובתוך דקות באמצעות האינטרנט, בהליך שהוא כמובן מאובטח. אתם לא צריכים לחשוש מקשיים ב"סנכרון" של הנהג לטיסה שלכם: נהגי חברת השאטל עוקבים אחרי סטטוס הטיסה ויגיעו בדיוק ברגע שהם צריכים להגיע בהתאם לשעת הנחיתה.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך